Ürün Teknoloji 18 HAZİRAN 2011 / 00:58

Evlere özel depolama birimi

Evlerde ve her metrekarenin çok değerli olduğu küçük şık ofislerde günlük depolama ihtiyacının kolayca halledilmesi her zaman büyük sorun. Verbatim’in MediaShare adlı ürünün tasarımını ön planda tutan bir depolama ve paylaşım kutusu. Elimize geçen örnek 1 TB depolama kapasitesine sahip. Bu da gün içerisinde sık sık ihtiyaç duyulan dosyaların, özellikle de mekândaki birden çok bilgisayardan ulaşılmak istenen film ve müzik parçalarının saklanması için mantıklı bir kapasite.
MediaShare’ın dış görünümü şık bir amfiyi andırdığından salonda veya dayalı döşeli bir toplantı odasında sergileyeceğiniz bir ürün. Tıraşlanmış alüminyum gövdesi ve keskin hatlarıyla dikkat çeken cihazın üzerinde, biri ön yüzünde olmak üzere toplam 3 adet USB girişi var. Bu sayede USB bağlantılı diğer depolama cihazlarını bağlayarak kutu üzerinden bilgisayarlarla paylaşabiliyorsunuz. Yine arka yüzde bulunan eSATA sayesinde büyük boyutlu dosya aktarımlarını çok daha kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. MediaShare’a ağ üzerinden kolayca ulaşabilmeniz için, kutusundan çıkan yazılımı kurmanız yeterli.

Bir bakışta Verbatim MediaShare
l Kapasite:
1TB
l Bağlantılar:
LAN, eSATA, 3x USB 2.0
l Uzaktan Erişim:
Var
l Boyutlar:
178 x 178 x 50 mm
l Ürün Ağırlığı:
1.7 kg.
l Fiyat:
350 TL (yaklaşık)
ETİKETLER : Sayı:826
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN