Ürün Teknoloji 09 ŞUBAT 2015 / 07:48

Fiyat-performans dengesi kuruyor

TP-LINK Archer D7 ile, yeni nesil Wi-Fi standardı 802.11ac ve dual band desteği ile 5 GHz bandında 1300 Mbps ve 2.4 GHz bandında 450Mbps’e varan veri iletim hızları ile toplam 1750 Mbps’lik band genişliği sunuyor.

Üç adet Gigabit LAN ve bir adet Gigabit LAN/WAN yuvaya sahip cihaz, kablolu bağlantıdan vazgeçmeyen, yüksek band genişliği gerektiren internet üzerinden arama ve konferanslar, HD video akışları ve gecikmesiz online oyunlar gibi uygulamaları sıkça kullanan kullanıcılara kesintisiz performans sunmayı vaat ediyor.

ADSL bağlantısı için RJ11 girişine sahip Archer D7 aynı zamanda LAN veya WAN olarak ayarlanabilen EWAN portu ile ADSL modem haricinde kablonet, uydunet ve fiber gibi bağlantı tipleri için de kablosuz yönlendirici olarak çalıştırılabiliyor. Eş zamanlı birden fazla kablosuz yayın yapan cihaz, kullanıcıların misafirleri için evde veya işyerinde kendi ağlarındaki kaynaklara erişime olanak vermeyen ayrı bir ağ üzerinden güvenli internet erişimi sağlıyor.

Modern tasarım

Modern mimariden ilham alan Archer D7’nin tasarımı basit kullanım, şıklık ve modernliği bir araya getirirken, her bir noktasında yüksek kalite ve prestiji ön plana çıkartıyor.

Kasanın ortasında yer alan metal çerçeve şık bir tasarım çizgisi oluşturmanın dışında cihazın dengesi açısından önemli rol oynarken, aynı zamanda cihazın soğutmasına katkıda bulunarak performansını dengeli bir seviyeye getiriyor. Metal çerçevenin devamı gibi gözüken LED ışıklarını da yansıtarak çok daha şık bir görünüm yaratıyor.

TP-LINK Archer D7 AC1750 Kablosuz Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router 350 lira fiyat etiketiyle tüketicilerle buluşuyor.
ETİKETLER : 1008
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN