Ürün Teknoloji 23 EYLÜL 2012 / 16:24

Fotoğraf ve videoda bütünsel yenilik

Panasonic, güçlü ve esnek kullanımlı DSLM (Digital Single Lens Mirrorless) fotoğraf makinesi LUMIX GH3, manuel kontrol ile hem fotoğraf hem de video meraklıları için üst seviye bir deneyim sunuyor. Batarya ve SD kart dahil 550 gram ağırlığındaki kompakt gövdede 16.05 megapiksel Live MOS sensörü ve Venus Engine görüntü işlemcisiyle kaliteli fotoğraf ve videolar sunan yeni GH3, 1080 50p Full HD çözünürlükte AVCHD formatında 28 Mbps bit oranında veya 72 Mbps bit oranında ALL-I formatlı video kaydı yapılabiliyor.
Yeni eklenen sıkıştırmasız ALL-I (All indexed) video seçeneği de var. LUMIX GH3, stüdyo aydınlatmaları için senkronizasyon soketi ve 3.5mm mikrofon girişine bağlanabilen odaklanmış ses kaydına olanak sağlayan gürültü engellemeli yönlü mikrofon gibi zengin aksesuar seçeneklerine de sahip.
Bütünleşik dahili Wi-Fi da fotoğraf ve video çekimlerini paylaşma imkanı veriyor.
LUMIX Link uygulamasıyla deklanşör de dahil olmak üzere fotoğraf makinesinin birçok fonksiyonu uzaktan kontrol edilebiliyor ve cihaz, Wi-Fi ağlara otomatik olarak bağlanabiliyor. Panasonic Lumix DMC-GH3AEG-K için KDV dahil tavsiye edilen perakende satış fiyatı 6 bin 299 TL olurken, Panasonic Lumix DMC-GH3KEG-K için de 5.129 TL.

Bilgi için:
www.panasonic.com.tr
ETİKETLER : Sayı:889

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics