Ürün Teknoloji 22 OCAK 2015 / 16:08

Fujitsu’da hedef KOBİ ve şubeler

Fujitsu; nihai müşteri ve onların kanal ortaklarına yönelik, giriş seviyesinde güçlü depolama sistemleri sunuyor. Yeni Fujitsu ETERNUS DX60 S3; KOBİ’lerin artan veri yönetimi ihtiyacını karşılamak amacıyla etkin bir maliyet çözümü sunuyor. Özel müşteri desteği sağlayan Fujitsu SELECT iş ortakları tarafından satışı yapılan sistem; kurulum, yapılandırma, işletme ve bakımının kolaylığıyla ön plana çıkıyor. Depolama sistemi, dünya çapında yaygın kanal ortakları aracılığıyla ya da Fujitsu’dan direkt olarak temin edilebiliyor. ETERNUS SF Express depolama yönetimi paketi de fiyata dahil olarak sunuluyor.

ETERNUS DX60, daha önceki sürümlerle karşılaştırıldığında; daha hızlı bağlantı arabirimi, yüksek performansı, iyileştirilmiş fiyat-performans oranı, iki katına çıkarılan önbellek boyutu ile geliştirilmiş snapshot ve replikasyon özellikleriyle dikkat çekiyor. Sistem diğer yandan, genellikle daha pahalı ve yüksek sınıf sistemlerde bulunan sanallaştırılmış sunucu ortamları desteği ve Thin Provisioning gibi kurumsal özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca geleneksel kapasite tabanlı modellere oranla daha öngörülebilir lisanslama modeli kullanan, daha zengin özellikler içeren ETERNUS SF sürümüne de yükseltilebiliyor.

 
ETİKETLER : Fujitsu

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN