Ürün Teknoloji 28 MART 2010 / 18:00

Göz dolduran tasarım

Lacie markasını Türkiye pazarına sunan DataStar, özellikle kurumların tercih ettiği 3.5 inçlik yeni harici sabit diskleri pazara sundu. Ağ desteği sunan yeni Lacie harici sabit diskler, tasarımcılar Starck ve Neil Poulton tarafından tasarlanmış durumda.
Tasarımıyla dikkat çeken ürünler, aynı zamanda teknik olarak da kullanıcılara geniş olanaklar sağlıyor. Yeni modellerde Gigabit Ethernet, eSATA, FireWire desteği (6 modelde) ve 1 TB, 1.5 TB ve 2 TB kapasite seçenekleri bulunuyor. DataStar ayrıca ön siparişle 10 TB depolama kapasitesine kadar farklı modelleri de getirebiliyor.
Farklı tasarımlı ve kullanıcı gereksinimlerine uygun gelişmiş teknik özelliklere sahip dokuz model yeni Lacie harici sabit disk 159 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
Bilgi için:
www.datastar.com.tr
ETİKETLER : Sayı:764

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN