Ürün Teknoloji 19 AĞUSTOS 2011 / 12:54

Gücünüzü kontrol altına alın

Üç fazlı KGK’larda (Kesintisiz Güç Kaynağı) transformatörsüz sistemlere duyulan gereksinimin bir sonucu olarak Eaton, VMMS adında bir teknoloji geliştirdi. VMMS (Variable Module Management System-Değişken Modül Yönetim Sistemi), güç kaynağına, üzerindeki yük seviyesine göre sistemi otomatik olarak optimize etme şansı tanıyor. Sistem, yükü ne kadar desteklemesi gerektiğini algılayarak kendi güç modülleri arasında otomatik güç yönetimi yapıyor.
VMMS’nin çalışma mantığı, her bir güç modülünün en az yüzde 80 yük değerine göre çalışması hesabına dayanıyor. Cihaz gerilim seviyesi koruduğu gibi, şebeke gerilimine eşitleme yapıyor ve EMI filtreleri vasıtasıyla yıldırımlara karşı koruma sağlıyor. Dolayısıyla gerektiğinde çift-çevrim moduna hızlıca geçmek için hazır durumda bekliyor. Bu durum, yazılım kontrollü yapısı ile VMMS’nin ani yük seviyesi artışları veya şebeke bozulmaları meydana geldiğinde çift-çevrim moduna hızlı şekilde dönülebilmesine olanak sağlıyor.
Bilgi için: www.eaton.com
ETİKETLER : Sayı:835

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN