Ürün Teknoloji 28 KASIM 2010 / 18:00

Güneş enerjisi klavyenizde


Logitech, güneş ışığıyla güçlendirilmiş ilk klavyesi Logitech Wireless Solar Keyboard K750’yi piyasaya sundu. Günışığının olduğu her yerde, kapalı mekânlarda bile kendi kendini şarj eden K750 ile pil sorunu artık tarih oluyor.
Klavyenin halen e-posta ve hızlı mesaj yazmak, Facebook sayfasını güncellemek ya da favori bloglara cevap göndermek iyi bir cihaz olduğunu belirten Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar K750 ile ilgili olarak, “Klavye teknolojisinde en büyük yenilik olan Logitech Wireless Solar Keyboard enerjisini gün ışığından alıyor. Üç aya kadar karanlık ortamda bile çalışabilen K750, PVC kullanılmayan tasarımı ve tamamen geri dönüştürülebilir kutusuyla çevreye olan etkisini en aza indirmek için tasarlandı” dedi.

Kapalı mekânlarda bile gün ışığıyla çalışıyor.
Logitech Wireless Solar Keyboard, rahat bir kullanım için herhangi bir şarj kablosuna ihtiyaç duymadan, bütünleşik güneş paneliyle kendi kendini şarj ediyor. Dâhili solar güç uygulaması, ihtiyaç olan ışık miktarını gösteren, tek bakışla pil seviyesinin görülmesini kolaylaştıran bir göstergeye sahip. Logitech Wireless Solar Keyboard sadece 7.5 mm kalınlığındaki ince tasarımıyla da dikkat çekiyor. Yuvarlak hatlı kenarlara ve ince bir profile sahip bu şık modern klavyeye sahip olmak tam bir keyif.
Ürün düşük profilli K750 Logitech’in Incurve tuşlarına sahip. Incurve tuşlarının içbükey tasarımı ve yumuşak ve yuvarlatılmış kenarları sayesinde, parmaklarınız tuşlara uygun bir şekilde yerleşir ve tuşlar arasında akıcı bir şekilde hareket edebilirsiniz.Logitech Wireless Solar Keyboard K750 99 dolar+ KDV’lik fiyatla satışa sunulacak.
ETİKETLER : Sayı:797

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics