Ürün Teknoloji 20 NİSAN 2015 / 10:23

Güvenlik teknolojileri serisine 4K özelliği

Sony, tanıttığı SNC-VM772R güvenlik kamerasıyla, şehir izleme, taşımacılık, demiryolu, trafik izleme ve havaalanı izleme uygulamalarıyla 4K teknolojisini birleştiriyor.

SNC-VM772R, 1,0 tipi 20 MP Exmor R sensör kullanırken, aydınlık ve karanlık koşullarda net görüntü yakalama için 0,1 lx hassasiyete sahip. Arka aydınlatmalı yapısı, kameranın ışık hassasiyetini iki katına çıkarır ve kızılötesi (KÖ) ışık kaynağı, daha uzun mesafelerde görünürlükle gece çekimini ve düşük ışık kullanımını geliştiriyor.

Geniş bir alanın izlendiği durumlarda gündüz ve gece boyunca çeşitli aydınlatma koşulları bulunuyor. SNC-VM772R, aynı zamanda daha iyi görünürlük ve tanıma için net, keskin görüntüler sunmak amacıyla 90 dB geniş dinamik aralık ve 30 fps özelliklerine sahip. Son olarak, 2,9x motorlu yakınlaştırma lensi, video çözünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için görüntü sensörüyle eşleşiyor. Bu lens, optik görüntü sabitleme özelliğine sahiptir ve görüntüleri düşük bozulmayla yakalamaya yardımcı olabiliyor.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa'nın Başkan Yardımcısı Katsunori Yamanouchi tanıtılan yeni güvenlik kamerası ile şu açıklamalara bulundu:

"4K, yeni video güvenlik standardıdır. Ancak 4K görüntüleme, artırılmış çözünürlükten çok daha fazlasıdır. Aynı zamanda güvenlik kameralarının uygulama potansiyelini genişletir, güvenlik ve izleme sistemlerini dönüştürmeye yardımcı olur. Artırılmış çözünürlük daha geniş bir alanı kapsayarak durumsal farkındalığı geliştirir ve hiçbir şeyin gözden kaçmamasını garantiler. Bu avantajlar, güvenlik profesyonellerinin kurulum ve çalıştırma maliyetlerini azaltmasına yardımcı olur çünkü belirli alanlar için daha az kamera gerekecektir."

 
ETİKETLER : 1018

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics