Ürün Teknoloji 09 OCAK 2013 / 10:48

Hassas bilgiye tam güvenlik

Toshiba, yeni kurumsal SAS katı hal sürücüsü (SSD), mobil SATA harici disk sürücüsü (HDD), her iki ürün kategorisinde kendinden-şifrelemeli disk (SED) ve kriptografik-silme desteği sunan yeni kurumsal seviye SATA SSD’lerini duyurdu. Sürücülerin sevkiyatı Ocak ayında diğer modeller ile birlikte başlayacak. PX02SMQ ve  PX02SMU serisi kurumsal SED (eSED) ürünleri, devlet düzeyinde Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) 256-bit kendinden-şifreleme özelliğini barındırıyor ve Trusted Computing Group (TCG) Enterprise SSC protokolüne uygun, kendinden-şifreleme ve kriptografik-silme desteği sunuyor.

PX02AMU ve PX03ANU SATA eSSD modellerinin ikisi de kurumsal uygulamalar için ve hızlı, güvenli medya temizleme için kriptografik-silmeyi destekliyor.

Mobil bilgi işlem için MQ01ABU***W serisi, kendinden-şifreleme, kriptografik-silme ve TCG-Opal SSC protokol desteğini 7 mm inceliğinde ve 500 GBa kadar depolama kapasitesinde sunuyor ve Toshiba'nın Wipe teknolojisini de destekliyor. Toshiba bunların yanında, devlet-sınıfı güvenlik gereksinimlerini karşılamak için, FIPS 140-2 sertifikasyonu üzerinde de çalışıyor.
ETİKETLER : Toshiba

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics