Ürün Teknoloji 14 TEMMUZ 2014 / 08:19

Hem dinleyin hem şarj edin

Native Union Bluetooth’lu taşınabilir hoparlör ile hem müzik dinleyebilir hem bu ürünü telefonunuzun ya da tabletinizin şarjı bittiği zaman harici şarj cihazı olarak kullanabilirsiniz. Elmasepeti.com’da KDV dahil 399.90 TL fiyatla satışa sunulan hoparlör, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip. Doğal ve maksimum netlikte ses için tasarlanan anahtar, içerisinde bulunan aktif sub-woofer ve üç adet yüksek performanslı sürücü ile tüm müzik türleri için güçlü müzik performansı sunuyor.
Full-Duplex mikrofonu ile birden fazla kişinin sesinin tek bir seferde duyulmasını sağlayan anahtar, konferans görüşmeleriniz için mini bir istasyon görevi görüyor ve Bluetooth ile uyumlu tüm cihazlarla kullanılabiliyor.

Bilgi için:
www.elmasepeti.com
ETİKETLER : Sayı:980
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN