Ürün Teknoloji 06 HAZİRAN 2011 / 23:27

Hem netbook, hem tablet

ASUS, hem tablet hem de netbook olarak kullanabilen Eee Pad Transformer’i Türkiye’de satışa çıkarıyor. Ürün, Google’ın tabletler için tasarlamış olduğu Android Honeycomb (3.0) işletim sistemine de sahip.
Asus, hem tablet hem de netbook olarak kullanılabilen Eee Pad Transformer’i Türkiye’de de Haziran ayı içinde piyasaya sunuyor. Ürünün çeşitli sürümleri Türkiye pazarında 550-750 dolar arası fiyatlarla satışa sunulacak.
Eee Pad Transformer, Google’nin tabletler için tasarlamış olduğu Android Honeycomb (3.0) işletim sistemine sahip. Bu sadece tabletler için tasarlanan ilk işletim sistemi. NVIDIA Tegra 2 çift çekirdek güçlü işlemci ile daha hızlı tepki süresine sahip ve çoklu işlemlerde daha iyi performans sunmayı vaat ediyor.
Sahip olduğu dock ünitesi ile netbooka dönüşen Eee Pad Transformer’in 178 derece geniş görüş açısına sahip dayanıklı ve çizilmeyen camdan yapılmış IPS Panel’i, daha canlı ve daha keskin renk çeşitliğine sahip. Yerleşik SRS ses teknolojisiyle 3D stereo ses, sahip olduğu 2 kamera (ön 1.2 MP – arka 5.0) ile farklı bir görüntü deneyimini yaşatan Eee Pad Transformer, mini HDMI çıkışı ile HD TV’lerde 1080p video oynatma ve kaydetme olanağı sunuyor.
Kolay dosya paylaşımı ve bellek artırma için de klavye kısmında bulunan yerleşik bir SD Card okuyucu, iki USB portu, touchpad ve 3.5mm audio jack girişi ile de çok amaçlı bir   medya merkezi olması diğer bir özelliği.
Eee Pad Transformer’da Asus’un yeni MyWaveShare kullanıcı arayüzü bulunuyor. Bu arayüz ile ağda yer alan cihazlarla kolay bağlantı, içerik paylaşımı ve uygulamalara erişim kolay hale dönüşüyor.
Ayrıca, Asus Eee
Pad Transformer WebDepolama bir yıllık sınırsız bellek alanıyla sunuluyor.
ETİKETLER : Sayı:824

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics