Ürün Teknoloji 22 TEMMUZ 2011 / 13:00

Hem pratik hem tasarruflu

Baskı teknolojileri ne kadar gelişirse gelişsin kullanıcılar her zaman daha fazlasını istemeye devam ediyor. Epson da bu doğrultuda A3+ formatındaki fotoğraf yazıcısının kartuş boyutlarını yüzde 50 oranında büyüterek kullanıcılara hem kesintisiz hem de daha tasarruflu bir baskı çözümü sunuyor. Stylus Photo R2000’in kartuş değişim süresini uzatan gelişmenin dışında yazıcıda bulunan kablosuz baskı özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğrafları iPad ve iPhone üzerinden kolayca bastırabilmeniz sağlanıyor.
R2000’in daha önce 17 ml. kapasiteye sahip kartuşunu 1,5 katına çıkaran Epson aynı zamanda 1,5 pikolitre damlacık teknolojisi sayesinde mürekkeplerini fotoğraf kâğıtları üzerinde daha verimli bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Bu hem yazıcının baskı kalitesine hem de kartuş performansına olumlu olarak yansıyor. Cihaz aynı zamanda 1.5 mm kalınlığındaki tabakalara da doğrudan baskı yapabiliyor.
Bilgi için:
www.epson.com.tr
ETİKETLER : Sayı:831

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN