Ürün Teknoloji 29 AĞUSTOS 2010 / 18:10

Hepsi tek pakette

Harman Kardon, 50 yıldan fazla zamandır üretimini yaptığı farklı gruplardaki ürünlerden bazılarını tek bir paket içinde toplandı. Marka, bu hamleyle tek bir pakette kolay şekilde kullanılabilen yüksek performanslı ses sistemi sunmayı amaçladığını açıkladı.
MAS 100’ün içinde iPod için bridge dock, bir adet CD Player, bir adet FM Tuner ve bir çift yüksek performanslı hoparlör bulunuyor. Pikap bağlantısı da yapılabilen 2 analog, 2 sayısal, 1 aux ve 2 adet harici giriş bulunuyor. Yeni nesil flat panel hoparlörü ile tasarım olarak diğer hoparlörlerden farklılaşıyor. Ayrıca dokunmatik ekran ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahip. Ön panelde bulunan sayısal ekran sayesinde saat, tarih, şarkı adı ve sanatçı ismi bilgileri görülebiliyor. CD, CD-R,CD-RW, MP3 and WMA formatlarını destekleyen ürün, 30 kanal radyo hafızasına sahip. Ürünün KDV dahil perakende satış fiyatı ise bin 559 dolar.
Bilgi için: www.sfrkd.com
ETİKETLER : Sayı:786

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN