Ürün Teknoloji 23 TEMMUZ 2017 / 07:14

Herkes için yenilenen deneyim dünyası

Oracle Müşteri Deneyimi (CX) Bulut Serisi’ndeki yenilikleri duyurdu. Sohbet robotları ve yapay zeka gibi teknolojileri gelişmiş mobil, video ve mesajlaşma özellikleriyle birleştiren Oracle Müşteri Deneyimi Bulut Serisi’ndeki en son güncellemeler; ticaret, pazarlama, satış ve hizmet profesyonellerinin BT karmaşıklığını azaltmalarına, yenilikçi müşteri deneyimleri sunmalarına ve somut iş sonuçları elde etmelerine imkan sunuyor. Oracle Müşteri Deneyimi Bulut Serisi’ndeki son gelişmelerle Oracle, müşteri deneyimi profesyonellerinin dijital iş dönüşümünü yönetmelerine daha akıllı bir yaklaşım uygulamalarını sağlıyor. Bu gelişmeler arasında Oracle Müşteri Deneyimi Bulut Serisi’ndeki e-ticaret, pazarlama, satış ve servis uygulamalarındaki güncellemeler var.
 
Sohbet robotu yenilendi
Yenilikçi sohbet robotu özellikleri, Facebook Messenger ve Amazon Alexa gibi hem metin hem de ses odaklı platformlarda müşterilere sorular sorarak ve müşterilerin sorularına da akıllı cevaplar vererek yeni müşteri deneyimlerini mümkün kılıyor. Satış profesyonelleri de müşteri arama, işlem oluşturma ve güncelleme gibi genel satış görevlerini otomatik hale getiren mobil ve ses odaklı asistan gibi hareket ederek satış verimliliğini arttıran yeni Sanal Asistan’ı kullanabilecek. Yeni yapay zeka tabanlı yeni müşteri deneyimi uygulamaları, e-ticaret, pazarlama, satış ve servis profesyonellerini, müşterinin tüm yaşam döngüsü boyunca daha akıllı deneyimler sunabilmeleri konusunda gerçek zamanlı olarak desteklemektedir. Yeni “Adaptive Intelligent Apps for CX” (Müşteri Deneyimi için Uyarlanabilir Akıllı Uygulamalar), şirketlerin müşteri deneyimlerini ve iş sonuçlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için birinci şahıs ve üçüncü şahıs verilerini ayrıntılı karar bilimi ve makine öğrenimi teknolojileriyle buluşturuyor. 
Gelişmiş mobil, video ve sosyal mesajlaşma özellikleri, müşteri deneyimi profesyonellerinin, mevcut iş süreçlerini müşterilerin artan taleplerini karşılayacak şekilde dönüştürmelerine yardımcı oluyor. Hizmet profesyonellerine yönelik yeni video ve sosyal mesajlaşma özellikleri, müşteri hizmetleri operatörlerinin WeChat, Facebook Messenger ve video kanalları ile müşterilerle etkileşim kurabilmesini sağlıyor. Satış profesyonellerine yönelik yeni mobil özellikler, sesle etkinleşen, görev ve rol tabanlı kullanıcı deneyimiyle satış temsilcilerinin, yöneticilerinin ve iş ortaklarının verimliliğini arttırıyor. Satış profesyonelleri artık Windows Surface tabletlerinin yanında iOS ve Android cihazları kullanabilme esnekliğine sahip olduğu kadar herhangi bir hücresel bağlantı veya Wi-Fi bağlantısı olmadan da satış verilerini buluşturabiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics