Ürün Teknoloji 27 ŞUBAT 2016 / 12:00

Hız ve performans flash’da bir arada

Hitachi Data Systems (HDS), flash ürün ailesinin son üyesi olan all-flash diziliminin yeni ürünü Hitachi Flash Storage (HFS) A serisini tanıttı. Hitachi Flash Storage A serisi, toplam sahiplik bedeli (TCO), kapasite yoğunluğu, güvenilir performansı ve etkili gücü bir pakette topluyor. Sistem performansı hizmet niteliğinin (QoS) kalitesi ile çoklu uygulamalar arasında etkili bir şekilde paylaştırılabiliyor.  
Hitachi Flash Storage A serisi sistemleri, çeşitli iş yükleri için kapasite verimliliği, veri güvenliği ve öngörülebilir performansın doğru seviyelerde olmasını sağlamak üzere kullanıcı tarafından seçilebilen veri hizmetlerini bir ürün ailesinde buluşturuyor. Gelişmiş özellikler ve seçilebilir veri hizmetleri satır içi veri tekilleştirmesi ve sıkıştırmasını, bilgi işlem kaynaklarının kolay tahsisi ile daha az kaynak kullanımı, anlık görüntü alımı, kopyalayarak çoğaltma ve veri şifreleme de bu yapıda.
Üç farklı modelde sunulan HFS A serisi, bir çift yüksek performanslı kontrole ve 2 ultra yüksek tepside 60’a kadar çıkarılabilen SSD’ye sahip. 384 TB’ye kadar etkili kapasitesi ve 1 milyon IOPS ile kullanıcıların yönetim sorunlarını azaltırken, veri merkezi ayak izini düşürecek çeşitli uygulamaları kolayca birleştirebiliyor. HFS A serisi sanal masaüstü, sanal sunucu üzerinde gerçek zamanlı analitik ve veri tabanı ortamı gibi belli kullanım amacı olan müşteriler için ideal bir çözüm sunuyor.
Hitachi Flash Storage A serisi dizilimleri pek çok farklı yoldan veri koruması da sağlıyor. Müşteriler verilerini mantıksal hacme düşen copy-on-write anlık görüntüyle koruyabiliyor ve yedekleme için de mantıksal hacmin birebir klonları yaratılıp kopyalanabiliyor.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics