Ürün Teknoloji 06 HAZİRAN 2011 / 23:44

Holigana karşı HD kameralar

Son dönemde önemi artan güvenlik konusu, farklı teknolojilerin bu alanda değerlendirilmesine ön ayak olmaya başladı. CCTV ve geçiş kontrol sistemleri satıcısı Y3K Güvenlik Teknolojileri de Avigilon ile imzaladığı anlaşma neticesinde ürünleri arasına markanın yüksek çözünürlüklü kameralarını ekledi. Kanadalı kamera üreticisi Avigilon ile yapılan işbirliği ile Y3K, Avigilon’un tüm ürün gamının satışını üstlendi.
Avigilon’un dikkat çekici ürünleri arasında 16 megapiksel çözünürlüğe ulaşan güvenlik kameraları bulunuyor. Yüksek çözünürlüklü bu kameralar holiganların bulunduğu stadyumlar başta olmak üzere kimlik tespiti yapılması gerekebilecek tüm toplu alanlar için çözüm getiriyor. Aviligon’un ürünleri, stadyumların yanı sıra yerleşke, hastane, konser alanı ve üretim noktaları gibi detaylı görüntüye ihtiyaç duyulan mekanlarda kullanılıyor.
Ürünler arasında normal açıda ve panoramik görüntü alabilmeyi sağlayan 180 ve 360 derecelik kameralar ve NVR’lar ile yazılımlar ve aksesuarlar da bulunuyor. Ayrıca Y3K, müşterilerine Avigilon tarafından geliştirilen HD Network Video Yönetimi Yazılım Platformu’nu da sunuyor. Avigilon Control Center ve megapiksel kameralardan oluşan bu platform, ‘bant genişliği yöneticisi’ sayesinde kullanılmayacak görüntülerin sistemin tümünü yavaşlatmasına engel oluyor.
Bilgi için:
www.y3k.com.tr
ETİKETLER : Sayı:824
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN