Ürün Teknoloji 02 EKİM 2016 / 15:07

HP’den A3 baskıda yepyeni çözümler

HP Inc., A3 çok işlevli yazıcı (MFP) serisini duyurdu. Şirket, bir süre önce Samsung Electronics Co., Ltd.’ye ait yazıcı iş birimini 1,05 milyar dolar bedel karşılığında satın alacağını da duyurmuştu. HP’nin A3 MFP teknolojisi ile öne çıkan başlıklar; 16 adet yeni nesil HP PageWide ve LaserJet platformu fotokopi makinesi segmentine yenilik getirmesi, cihazlar, belgeler ve veriler tarafında birinci sınıf baskı güvenliği sağlaması, servis ve sarf malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek için bulut ve büyük veri analizi tabanlı gelişmiş izleme sistemleri olarak sıralanıyor.
HP’nin A3 MFP portföyünün tamamı, yani 3 adet PageWide platformu ve 13 adet LaserJet platformu da dahil olmak üzere, 54 farklı stok kalemi halinde sunulacak. Gömülü zımba istifleyici, delgeç, yüksek kapasiteli zımba / yığın ve broşür üreticileri gibi işlem seçenekleri ile HP, geniş çeşitlilikte cihaz seçenekleri sunarak kanal ortaklarına fırsatlar ve fiyat esnekliği sağlıyor.
HP PageWide Enterprise ve Pro platformları; renkli baskıyı uygun maliyetli hale getirirken, sınıfındaki en hızlı baskı hızlarını sunuyor ve kendi sınıfındaki lazer cihazlara kıyasla daha az enerji tüketiyor. Tek ve çok işlevli cihazlar 40 ppm - 60 ppm arasında değişen (Genel Ofis modunda 80 ppm’ye çıkabiliyor) baskı hızları sunuyor. HP PageWide Pro cihazlar 2017 ilkbahar aylarından itibaren satışa sunulurken, HP PageWide Enterprise cihazları 2017 sonbaharında satışa sunulacak.
HP LaserJet Managed MFP’ler ise çok işlevli cihazlar. Renkli ya da tek renkli baskı ve 22 ppm - 60 ppm arasında değişen baskı hızlarının yanında, yeni LaserJet’ler uzun yaşam ömrüne sahip bileşenler, hızlı tamir süreleri gibi avantajlarıyla 2017’nin ilkbahar aylarından itibaren satışa sunulacak.
Bu arada, HP Akıllı Cihaz Servisleri de birçok servis ihtiyacını izleyip tanılayarak iş akışlarındaki kesintileri en düşük seviyeye indirirken, maliyetleri de azaltıyor. Akıllı Cihaz Servisleri yeni A3 LaserJet’lerin yanı sıra yeni A3 PageWide Enterprise ve Pro platformlarını destekliyor. Servisler HP’nin mevcut FutureSmart yazıcı MFP’leriyle de uyumlu.
HP PageWide ve LaserJet Enterprise cihazlar, sektörün önde gelen gömülü güvenlik özellikleriyle donatıldı. Bunların arasında yer alan Sure Start, çalışma esnasında sızma tespiti, beyaz listeleme gibi özellikler sunuyor. Yeni HP PageWide ve LaserJet cihazlar, HP’nin güvenlik servislerinin yanı sıra HP JetAdvantage yönetim portföyü ve HP JetAdvantage Security Manager’ın da bulunduğu güvenlik yazılımları ile birlikte kullanılabiliyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics