Ürün Teknoloji 10 OCAK 2013 / 14:43

HP’ye tasarımcı gücü

HP dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid ile işbirliğine gidiyor. Bu işbirliği ile ünlü tasarımcının imzasıyla dijital baskı ürünleri tüketici ile buluşacak. HP; Frankfurt'ta düzenlenen küresel tekstil fuarı Heimtextil etkinliğinde ünlü tasarımcı ile işbirliğini duyurdu. Etkinlikteki HP standını tasarlayan Rashid, HP'nin dijital baskı alanında sunduğu dijital baskı çözümlerinin güzel örneklerini bu fuarda yansıtıyor. HP, dijital baskı imkanlarını, dekoratörlerin ve iç mimarların kullanımına sunuyor. Bu işbirliği ile HP teknolojisini kullanarak tasarımcılar yaratıcılıklarını ortaya koymak için yeni bir imkan kazanıyor.

HP ile işbirliği hakkında da Karim Rashid, modernleşmenin yarattığı düz dünyaya duygu ve anlam katmanın kendi ellerinde olduğunu belirtti. HP Sign & Display MEMA Pazar Geliştirme Müdürü Yeliz Alaman ise "Burada yansıttığımız trend aslında dekorasyonda kişisel zevkleri yansıtan, marka imajı etrafında özelleştirilmiş tasarımları kullanarak farklılaşmakla ilgili” yorumunu yaptı.
ETİKETLER : HP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN