Ürün Teknoloji 29 ARALIK 2015 / 14:17

HP DesignJet teknik yazıcılarını duyurdu

HP, HP DesignJet T830 Multifunction Yazıcı (MFP) ve HP DesignJet T730 Yazıcı’nın da aralarında bulunduğu beş yeni HP DesignJet teknik yazıcıyı piyasaya sundu.  Mimar, mühendis ve inşaat (AEC) profesyonellerinin baskı, tarama ve kopyalama alışkanlıklarını kökten değiştiren yeni geniş formatlı yazıcılar, zorlu şartlara dayanıklı özel tasarımlarıyla hem ofis ortamlarında hem de şantiye sahalarında iş süreçlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor.
Yeni ürünlerle ilgili açıklama yapan HP Geniş Formatlı Yazıcılar Satış Müdürü Çağlar Uysal, “AEC profesyonelleri ve tasarımcılar, hareket halindeyken bile, baskısı alınmış planlar ve çizimler üzerinde değişiklik yapabiliyorlar. HP’nin yenilikçi geniş formatlı yazıcıları ve MFP yazıcıları, yeni nesil özellikleri ve mobil baskı kabiliyetleriyle AEC sektörlerinde çalışan profesyonellerin her türlü baskı ihtiyacını karşılıyor. Her an, her yerden baskı imkânı sunan yeni yazıcılar, ekipler arasındaki uyumu ve işbirliğini de büyük ölçüde artırıyor” dedi.  

İnşaat sahalarına ve yıpranmaya dayanıklı
İnşaat profesyonelleri, müteahhitler ve bilgisayar destekli tasarım (CAD) yapan ekipler için ideal bir çözüm olan HP DesignJet T830 MFP piyasadaki en ekonomik, en kompakt ve en taşınabilir geniş formatlı MFP yazıcısı. Boyut olarak piyasadaki diğer geniş formatlı MFP yazıcıların yarısı kadar olan ve HP DesignJet T730 Printer kadar yer kaplayan MFP, yıpranmaya dayanıklı tasarımıyla zorlu çalışma alanları ve şantiye sahaları için ideal bir kullanım sunuyor. Yazıcının ön paneli ve içindeki yerleşik tarayıcı ek olarak tabletten kumanda edilebiliyor.
İnşaat alanlarındaki mobil çalışma istasyonlarında toza, hareketli nakil süreçlerine ve potansiyel çarpmalara dayanıklı şekilde tasarlanan MFP yazıcı, isteğe bağlı olarak temin edilebilen HP DesignJet Rugged Case koruma kılıfıyla toz ve çarpmalara karşı daha iyi korunabiliyor. Cihazın güçlendirilmiş tekerlekleri ve ayakları ise, sahada kullanım kolaylığı sağlıyor.
36 inç genişliğe sahip entegre tarayıcı, kullanıcıların ofiste veya şantiye sahalarında mobil cihazlar üzerinden inşaat plan ve çizimlerini değiştirmesine, taramasına ve diğer ekiplerle paylaşmasına imkan tanıyor. Cihazın sezgisel dokunmatik ekranı ise, kullanıcıların gerçekçi baskı önizleme almalarını ve belge kırpmalarını kolaylaştırıyor.

İş verimliliğini ve kurumsal güvenliği artırıyor
HP’nin geniş formatlı teknik yazıcı portföyünü zenginleştiren üç yeni HP DesignJet yazıcı da, AEC profesyonellerinin kaliteli baskı, kullanım kolaylığı, mobilite ve işbirliği konularında yeni teknolojilerle tanışmasını sağlıyor:
HP DesignJet T930 Yazıcı, küçük ve orta ölçekli AEC ekipleri için tasarlandı. Cihaz, ekip verimliliğini ve bilgi güvenliğini geliştirilmiş özellikler ve protokoller ile artırırken, gri ve siyah fotoğraf mürekkebinin de aralarında bulunduğu altı adet orijinal HP mürekkep ile üstün kalitede baskı imkanı sunar.
HP DesignJet T1530 Yazıcı, 36 inçlik, iki rulolu bir yazıcıdır. Altı adet orijinal HP mürekkep, 50 sayfalık entegre kağıt istifleme haznesi ve gelişmiş güvenlik protokolleriyle desteklenen yazıcı, çalışma gruplarının iş verimliliğini artırır ve büyük ölçekli çalışma ortamlarında kurumsal güvenliği garanti altına alır.
HP DesignJet T2530 MFP Yazıcı, iki adet rulosu ve baskı, tarama, kopyalama işlemleri için tasarlanan tek bir sezgisel kontrol paneliyle kullanım kolaylığı sunar. Gelişmiş tasarım ve mühendislik çalışma gruplarının oluşturulmasına imkan tanıyan yazıcı, sadece 21 saniyede A1/D boyutunda baskı alabilir ve saniyede 2,5 inç renk tarama kabiliyetiyle iş verimliliğini artırır. Güvenli baskı alma konusunda gelişmiş özelliklere sahip olan cihaz, aynı zamanda güncellemelerden ağ entegrasyonuna kadar tüm süreçlerde kolay yönetim olanağı sunar. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics