Ürün Teknoloji 21 MAYIS 2018 / 14:01

HP yeni üst segment bilgisayarlarını tanıttı

HP Elite ve ENVY bilgisayarlarındaki son yenilikler dünyanın en küçük dönüştürülebilir iş cihazını ve dünyanın en geniş kavisli All in One bilgisayarını içeriyor.

HP, kullanıcıların istedikleri yerde çalışabilmelerini sağlamak için bir dizi yeni premium dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar ile iddialı monitörler tasarlandığını duyurdu. HP Elite 1000 ve HP ENVY’nin en yeni modelleri istediğiniz her an, istediğiniz her yerden bağlantı kurabilmeniz ve çalışabilmeniz için görselliğiyle baş döndüren bir tasarım, güçlü bir performans ve maksimum çok yönlülük sunuyor.

İnsanların yüzde 81’inin iş dışındaki zamanlarında da çalışmaya devam ettiği ve bunun yarıdan fazlasının kişisel işlerini ofisteki işlerle birlikte götürdüğü düşünüldüğünde özel hayat ve çalışma hayatının gerekliliklerini aynı anda idare edebilecek bir cihaz kullanmak eskisinden daha da önemli bir hal alıyor. HP’nin yeni ve ayrıcalıklı ürünleri, kullanıcıların kişisel tarzlarıyla kendilerine özgü bilgisayar ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli unsurları bir araya getiriyor.

HP EMEA Kişisel Sistemler Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Achim Kutter, “HP’nin benzersiz tasarımı ve teknik liderliği, stil, performans ve çok yönlülüğün en üst kombinasyonunu kullanıcılarına sunuyor. Dünyanın en küçük dönüştürülebilir iş bilgisayarı, entegre edilmiş özel ekrana sahip ilk ayrılabilir ve entegre gizlilik ekranlı tableti, en geniş kavisli All in One bilgisayarı ve diğer sektör öncüsü yeniliklerimizle, yeni Elite ve ENVY portföyümüz kullanıcılarına benzersiz ve en üst düzeyde bilgisayar deneyimi sunuyor” dedi.

Modern ofis için en üst düzey yenilik: HP Elite 1000 serisi

Çalışanların cihazlarından beklentileri, çalışma şekilleri ve hayat tarzlarına göre farklılık gösterir. HP Elite 1000 serisi şık tasarım ile dayanıklılığı, sektör öncüsü güvenlik ile iş kolaylaştırıcı çalışma araçlarını aynı anda isteyen ve gün içinde hem ofis içi hem de ofis dışında çalışanlar için en uygun cihaz seçeneği.

HP Elite 1000 cihazları dünyanın en güvenli ve kullanışlı bilgisayarları arasında yer alıyor ve bu yılın başlarında duyurusu yapılan HP Endpoint Security Controller, HP Sure Start Gen4 ve HP Sure Run dahil olmak üzere tüm çözümleri bünyesinde barındırıyor.  HP EliteBook x360 1030 yeniden görüntüleme teknolojisiyle isteğe bağlı HP Sure Recover özelliğini sunan ilk cihaz. Bu özellik yazılım sistem görüntüsünü gömülü bellekte tutarak hard diskin silindiği ve network bağlantısının olmadığı durumlarda verilerin kurtarılmasını sağlıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics