Ürün Teknoloji 29 MAYIS 2016 / 14:22

HTC 10 Türkiye'de

HTC’nin tüm dünyada tanıtıldığı günden bu yana büyük ilgi gören yeni amiral gemisi HTC10, Türkiye’de satışa çıktı.
HTC10’da, yeni bir tasarım anlayışı benimsenerek keskin çerçevesi tek parça metalden ince işçilik yoluyla üretildi. Açma kapama düğmesi yeniden şekillendirilen cihaz, günlük hayatta her türlü çarpma, darbe ve çizilmeye karşı dayanıklı bir kullanım sunmayı vadediyor. 168 saatin üzerinde bir süre boyunca -20 derecelik dondurucu soğuktan 60 derecelik kavurucu sıcaklığa kadar aşırı sıcaklık testlerinin yanı sıra, 10 bini aşkın düşme, bükülme, çizilme, aşınma ve paslanma testlerinden de geçer not alan cihaz, bu noktada kullanıcılarına verimli bir kullanım deneyimi sunmak istiyor.
Hem ön hem arka kamerada sunulan optik imaj sabitleyici (OIS), geniş f/1.8 diyafram açıklığına sahip lensleri, yeni ve daha büyük sensörlerleri, loş ışıkta bile net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimi sağlayan UltraSelfie ön kamerası ile HTC,verimli bir kamera deneyimini mümkün kılmak istiyor.
Bellek kullanımını arttıran ve aynı amaçla kullanılan birbirinden farklı ön yüklü uygulamaların sayısını azaltarak HTC ve Google uygulamalarının entegre edildiği HTC10, akılllı telefonun kontrolünü tamamen kullanıcısına bırakan modern bir anlayışa sahip. HTC’nin özel olarak tasarladığı yeni Serbest Düzenleme özelliği ile ikon, etiket ve widget‘lar ekranda istenilen yerde konumlandırılabiliyor.
HTC10, karbon gri, gümüş olmak üzere 2 farklı renk kombinasyonuyla 20 Mayıs tarihinden itibaren 2.999 lira fiyat etiketiyle tüm satış noktalarında yerini aldı.
 
ETİKETLER : HTC 10 1074

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics