Ürün Teknoloji 24 KASIM 2014 / 09:53

Huawei dağıtım ağını genişletiyor

Huawei’nin ölçeklenebilir ve zengin ürün portföyünü, iş ortakları ile birlikte karşılamayı hedefleyen Prolink, Huawei veri iletişim ağı, veri depolama ve sunucu çözümlerinden oluşan ürün portföyünün pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini üstlenecek.

Prolink ile gerçekleştirilen işbirliğinden son derece memnun olduklarını söyleyen Huawei Türkiye Kurumsal Çözümler İstanbul Bölge Direktörü Eren Serçe, “Prolink ile gerçekleştirdiğimiz distribütörlük anlaşmasıyla Huawei veri iletişim ağı, veri depolama ve sunucu çözümlerinden oluşan ürün portföyümüzün dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmek için önemli bir adım attık. Prolink’in sektördeki uzmanlığı sayesinde, Huawei’nin ölçeklenebilir ve zengin ürün portföyünü, iş ortakları ile birlikte karşılanacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Prolink Genel Müdürü Ken Bradley, “Huawei ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğiyle globalde büyüme kaydeden bir marka olan Huawei’nin zengin portfoyünü, Prolink’in bilgi birikimi ve güçlü kadrosu ile marka gücüne yerel destek sağlayacağız. Alanında öncü ve vizyoner bir firma olan Huawei ile birlikte yaptığımız işbirliğiyle Huawei’nin zengin ve kaliteli ürün portföyü ile, uzman teknik kadromuz, güçlü finansal yapımız, hızlı lojistik hizmetleri ve pazarlama faaliyetlerimiz ile çözüm sunduğumuz proje yönetiminde, Huawei’nin gücüne güç katacağımıza gönülden inanıyoruz” dedi.

 
ETİKETLER : 997

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN