Ürün Teknoloji 22 OCAK 2018 / 14:44

Huawei Mate 10 Pro’ya Genel Bakış - İnceleme

Huawei, Mate 10 ve Mate 10 Pro’yu 2017 yılının son çeyreğinde tanıtmıştı. Bir süredir ofisimizin konuğu olan Huawei Mate 10 Pro’yu inceledik.

2017 yılının son çeyreğinde kamuoyuna duyurulan akıllı telefon, aynı yılın en iddialı modelleri arasında yer aldı. Huawei Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu konuyu ilişkin; “Zeka çağı başlarken yapay zeka artık sanal bir konsept değil, günlük yaşantımızla iç içe geçmiş bir olgu haline geldi. Yapay zeka, kullanıcı deneyimini zenginleştirebilen, değerli hizmetler sunabilen ve ürün performansını artırabilen bir dünya sunuyor. Huawei MATE 10 serisi, akıllı telefonların yeni bir çağını başlatan ilk mobil yapay zekaya sahip Sinirsel Ağ İşleme Birimi sunuyor”dedi.

Huawei bu yılın başlarında, mobil cihazların geleceğine ilişkin bir vizyon geliştirdi ve bu vizyonun odağına yapay zekayı alarak heyecan verici yeni bir çağın başlangıcını yaptı. Yapay zeka ile yeni bir dönemin kapılarını açan Huawei Mate serisi, insanın hayatını zenginleştirmek için mükemmel bir şekilde tasarlanmış özelikleriyle geleceği bugüne taşıyor.


22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics