Ürün Teknoloji 02 OCAK 2017 / 11:36

Huawei Mate 9 satışa sunuldu

Huawei’nin güçlü tasarım anlayışı ile sunduğu akıllı telefonlarının devamı olan Mate 9, serinin en yeni üyesi, uzun süredir beklenen Huawei Mate 9, Türkiye’de satılmaya başladı. Mate 9 geliştirilmiş şarj teknolojisi ile yeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Güvenli ve daha hızlı şarj olan pil ile dikkat çekiyor. Huawei Mate 9, tamamen yeni   teknolojisi ile 4000 mAh yüksek yoğunluklu pili birleştirdi. Huawei, gelişmiş güç tasarrufu teknolojisi ile 2 günden fazla kesintisiz kullanım olanağı veren bir pil ömrü artışı sağlıyor. Bu aynı zamanda CDMA arama zamanında 40 oranında artış ve oyun zamanında da 20 oranında artışı içeriyor. 5A hızlı şarjı destekleyen Süperşarj teknolojisi ile önceki modellere göre yüzde 50 oranında artış sağlıyor. Ayrıca pilin ömrünü uzatan süper güvenli 5-gate’in de olduğu güvenlik standartları sunuluyor.
Kirin 960 ile yüksek performans vaadeden Mate 9, kolay kullanımlı bir deneyim sunan Huawei algoritması ile birlikte Kirin 960 işlemcisini ilk kez paylaşıyor. Kirin 960, ARM Cortex-A73/A53 8 çekirdekli işlemci ve Mali G71 8 çekirdekli grafik işlemcisi özelliklerini barındıran dünyanın ilk yonga seti.  Huawei Mate 9’a, Leica mühendisleriyle birlikte geliştirilen ikinci kuşak Leica çift lensli kameralar yerleştirildi.Kirin 960, Huawei Mate 9’un Hibrit zoom özelliğine sahip ikinci kuşak Leica çift lensli kamerasını desteklemek amacıyla özel olarak tasarlandı.
Huawei Mate 9, Mate serisinin tasarım DNA’sı üzerine inşaa edildi. Yoğun bir araştırma ve geliştirme sürecinin ardından yüksek hassasiyette yekpare metal gövdeli Huawei Mate 9, 15 günlük bir sürede üretildi. Android deneyimi yeniden tasarlandı. EMUI 5.0’ın devreye girmesiyle, Huawei Mate 9, Android işletim sistemlerini, işlevsellik, estetik ve deneyim açısından yeniden tasarladı. Mate 9, EMUI 5.0 ile tüketicinin davranış kalıplarını anlayarak zaman içinde daha akıllı ve etkin bir hale dönüştürüyor. Mate 9, sistem kaynaklarına ilişkin en yüksek öncelikli uygulamaları sağlıyor. Bu da, zaman içinde EMUI’nin performans kaybını azaltmasıyla uzun süreli, rahat bir kullanım deneyimini garanti ediyor.
 
ETİKETLER : 1103 Huawei Mate 9

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics