Ürün Teknoloji 09 MART 2018 / 15:02

Huawei P Smart 1599 TL fiyatı ile şatışa çıkıyor!

Huawei, geleceğin teknoloji mimarisini araştırma ve keşfetme yönündeki yenliklerini patentleriyle ortaya koymaya devam ediyor. Tasarladığı son P Smart serisi, yeni özellikleriyle akıllı telefon teknolojisinde geleceğe yeni kapılar açıyor.

Üst segment telefonların özelliklerini tek bir telefonda toplayan Huawei, P Smart serisinde de akıllı bir telefondan beklenenden fazlasını sunuyor. Fullview ekran tasarımına sahip olan P Smart serisi, ekran gövde oranını yüzde 76’ya kadar çıkarıyor. P Smart serisi, her zamankinden daha geniş bir görüntü sunuyor. Bu geniş ekranı ikiye bölerek kullanma özelliği ile aynı anda iki farklı program üzerinde çalışmanıza da olanak sağlıyor.

Fotoğraflarınız artık “Bokeh Etkisi” altında

P Smart, arka kamerada bulunan Leica kamera ve Huawei’ nin sağladığı “Bokeh Etkisi” ile en güzel fotoğraflarınızı özel bir filtre ile çekiyor… Böylece sonuçlar her zaman üst düzey kalitede çıkıyor.  Şıklığıyla da öne çıkan P Smart, genç tüketiciler için özel olarak hazırlandı.

Huawei  “Phone Clone“ ile telefonlar arası yolculuk

P Smart, akıllı telefonların sınırlarını zorluyor… Telefon değiştirme her zaman riskli bir durum ama Huawei P Smart “Phone Clone” ile bunu aşıyor. Kullandığınız süre boyunca depoladığınız bilgilerin her telefon değişiminde kaybolmasını göze alamazsınız. İşte, Huawei P Smart serisinde bulunan “Phone Clone”  özelliği telefonunuzdaki rehber dahil tüm bilgileri olduğu gibi IOS-Android, Android-IOS arası direkt WiFi bağlantısı ile yeni telefonunuza aktarmaya yarıyor ve şimdiden rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor.

Huawei Share ile belgeleriniz anında yakınlardaki Huawei’ de!

Huawei’ in Share özelliği ile belgeleriniz, videolarınız, fotoğraflarınız ya da daha fazlası anında yakındaki Huawei’de transfer oluyor. Zamandan ve internetten tasarruf etmenin en hızlı yolu olan Share, P Smart’ ın en kullanışlı özelliklerinden sadece bir tanesi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics