Ürün Teknoloji 13 ŞUBAT 2018 / 14:58

HyperX Alloy FPS PRO kullanıcısına neler sunuyor?

Oyuncu klavyeleri alanında iddialı modellerden biri olan HyperX Alloy FPS PRO ’yu bu yazımızda inceliyoruz. Son yılların ön planda yer alan oyuncu ürünleri markası HyperX’e ait diğer ürünlerine geçtiğimiz yazılarda da yer vermiştik. Bakalım HyperX’in klavye alanındaki ürünler neler sunuyor?

Kingston markasının alt iştiraklerinden olan HyperX Alloy FPS PRO ile karşımızda. Markanın mekanik klavye tarafındaki ilk ürün olan Alloy FPS PRO’nun tasarımı ilk dikkat çeken nokta olabilir. Zira kutusunu ilk açtığınızda sizleri klavyenin taşıma kılıfı karşılıyor, daha sonrasında ise karşısınızda Alloy FPS PRO… Dört yanı çerçevesiz olan klavyenin tuşlarının da çıplak bir şekilde ana gövdeye bağlı olması özgür ve rahat bir kullanımı oyunculara sunuyor. Siyah mat görünümü ve metal kasası ile HyperX kimliğine uygun sağlam ve sade bir ürün elde edilmiş ki oyuncu ürünleri alanında sade ürünleri bulmak çok kolay değil. Mekanik klavye olmasının yanı sıra Alloy FPS Pro, değiştirilebilir oyun tuşları ile oyun içi performansı bir üst seviyeye taşıyor. Mekanik görünüme sahip pürüzlü yüzeyi ile oyun içinde sık kullandığınız tuşlara rahatlıkla adapte olunuyor. Marka bu opsiyonu kullanıcısına sunarak yanlış tuşlamayı ortadan kaldırmayı amaçlıyor diyebiliriz.

Alloy FPS PRO’yu diğer modellerden ayıran bir diğer özellik ise ürünün kutusunu açar açmaz bizleri karşılıyor. Öyle ki klavyenin USB uca sahip kablosu tümleşik değil. Bu da beraberinde yarı mobil, kolay taşınabilir bir deneyim sunuyor. Teferruattan kaçınılmış kutu içeriğinde klavyeye kullanım belgeleri, Mini USB kablo, taşıma kılıfı eşlik ediyor. Cherry MX Blue tuşlara sahip bu klavyenin farklı satıcılar tarafından 350 ile 450 Türk Lirası arasında seyrettiğini belirtelim

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics