Ürün Teknoloji 11 ARALIK 2009 / 18:29

İki ayrı kulaklık serisi piyasada

GN Netcom, Jabra GO 6400 ve PRO 9400 serilerini piyasaya sundu. İki ürün grubunda yer alan kulaklıklar, üçlü bağlantı özelliğiyle masaüstü telefon, cep telefonu ve bilgisayar üzerinden VoIP görüşme yapmaya olanak tanıyor. Dokunmatik ekranlı kablosuz Bluetooth ve DECT kulaklıkları olan Jabra GO6400 ve Jabra PRO9400 serileri çoklu kullanım, sezgisel dokunmatik ekran ve bütünleşik iletişim özellikleriyle çağrı yönetimini kolaylaştırıyor.
Her iki seri de profesyonel ofis kulaklıklarının ses, alan ve kalite performansını mobil kulaklıkların esnekliğiyle birleştiriyor. Yeni ürünler tek bir kulaklığı farklı iletişim araçlarıyla kullanma olanağı sunuyor. Seriler, net ses kalitesi ve duyma korumasını sağlamak amacıyla gelişmiş özellikler sunuyor.
Dokunmatik ekrandaki akıllı kurulum sihirbazı, kullanıcılara telefonları bağlamanın ve tercihlerini seçmenin basit süreçleri sırasında yol gösteriyor. Dokunmatik ekranın çözünürlüğü ve renkli simgeleri kullanıcıların çağrıları ilk bakışta kolayca yönetebilmesini sağlıyor.
Bilgi için:
www.jabra.com
ETİKETLER : Sayı:749

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN