Ürün Teknoloji 05 TEMMUZ 2010 / 17:28

İki çerçeveli yapıda modüler güç dağıtımı

APC by Schneider Electric’in, yeni kesintisiz güç kaynağı ürünü Symmetra PX 96kW, kullanıcılara bir sunucu odası çözümü ya da veri merkezi parçası olarak yapılandırma esnekliği sunuyor. APC by Schneider Electric’in maliyet, boyut ve güvenilirlik ihtiyaçlarını karşılayabilmek için oluşturduğu Symmetra PX kesintisiz güç kaynağı, iki çerçeveli bir yapıda modüler güç dağıtımı ve 96kW’a kadar ölçeklendirilebilme ve çalışırken değiştirilebilme özellikleri ile öne çıkıyor.
32kW ile 96kW arasındaki gücü, çalışma süresi ve güç dağıtımı için ölçeklendirilebilen ve oldukça esnek bir güç dağıtım sistemine sahip olan ürün ailesi, maliyet avantajı sunuyor ve veri merkezlerinin gerektirdiği yüksek yoğunluğu, kullanılabilirliği ve güvenilirliği artırıyor.
Bütünleşik modüler güç dağıtımı özelliğine sahip olan ürün çalışırken değiştirilebilen güç dağıtımı sistemi ile veri merkezlerinin çalışmama sürelerine ihtiyaç duymadan yüksek kullanılabilirlik gereksinimlerini değerlendirmesini ve bunlara cevap vermesini sağlıyor. Symmetra PX 96 sisteminin mimarisi, gelecekteki raf gücü gereksinimlerini tahmin etme ihtiyacını ortadan kaldırarak BT yöneticilerinin sürekli değişen güç taleplerine göre, gücü ve çalışma süresini en uygun hale getirebilmesine olanak veriyor.
Symmetra PX 96kW sistemi, iki adet 600 mm’ lik kasa içinde bulunuyor ve verimlilik, yedekleme olanaklarını artırırken bataryaların ömrünü uzatıyor.
Bilgi için:
www.apc.com
ETİKETLER : Sayı:778

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics