Ürün Teknoloji 02 MAYIS 2010 / 18:00

İki yeni AOC seçeneği

Datagate Bilgisayar, AOC’nin E936Swa ve E2236Swa model düz ekran LED ekranlarını Türkiye pazarına sundu. Enerji tasarrufu sağlayan ve beyaz LED arka ışığa sahip modeller, 16:9 geniş ekran formatına uygun olarak üretildi.
AOC ekranlarda, 2.000.000:1 (DCR) ultra yüksek kontrast oranı ve 250 cd/m2 parlaklık sayesinde net görüntü elde ediliyor. Kullanıcının ekran üzerinde özellikle vurgulanmasını istediği alanları seçmek için kullanabileceği, her zaman canlı renkler (Dynamic Color Boost) sağlayan beş seviyeli bir menü bulunuyor.
Hızlı hareket eden sahnelerde, 5 milisaniyelik (gri/gri) hızlı tepki süresi sayesinde görüntülerde bozulma ve bulanıklaşma yaşanmıyor. E936Swa, 47 cm ve E2236Swa, 54,6 cm ekran boyutuna sahip Windows uyumlu modeller, sevilen filmlerin resim dönüştürme sırasında kalite kaybı olmadan orijinal görüntü oranında gösterilmesini sağlıyor.
Ekran üzerindeki menü, Navi-touch düğmeleri yoluyla ya da i-menü kullanılarak ayarlanabiliyor. AOC’nin i-menü yazılımıyla tüm gösterim işlevlerini fareyle masaüstünden kontrol etmek mümkün oluyor.
Ürünlerin üzerindeki USB 2.0 bağlantısı, flash disk, harici disk, kamera gibi cihazlar, bilgisayarlar aracılığıyla rahatlıkla kullanılabiliyor.
Bilgi için:
www.datagate.com.tr
ETİKETLER : Datagate Sayı:769

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics