Ürün Teknoloji 13 OCAK 2018 / 07:37

İki yeni bölge daha açıldı

Amazon Web Services (AWS) dünya çapında faaliyet alanlarını genişletmeye devam ediyor.  AWS geçtiğimiz ay içinde iki yeni bölge açılışını duyurdu. Bu iki yeni bölge, AWS’nin dünya çapındaki 17. ve 18. bölgeleri oldu. AWS’nin Çin’deki yeni bölgesi, Çin’de yerleşik veri merkezi ve bulut çözümleri tedarikçisi Ningxia Western Cloud Data Technology Co. Ltd. (NWCD) işbirliğiyle açıldı. Hizmetlerden Çin’deki geliştiriciler, start-up’lar, işletmeler, kâr amacı gütmeyen kurumlar ve kamu sektörü yararlanabilecek.
AWS’nin Avrupa kıtasındaki yeni bölgesi ise Fransa’da kuruldu. Paris’te kurulan bölge ile AWS Fransa ve Fransa çevresindeki müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor. Societe Generale, Radio France gibi önemli Fransız kurumları da bu bölgenin hizmetlerinden direkt olarak faydalanmaya, veri kayıt ve depolama işlemlerini Fransa’da gerçekleştirme imkanı elde etmeye hazırlanıyor.
 
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN