Ürün Teknoloji 05 ARALIK 2010 / 18:00

İnce tasarım performansla buluşunca

Asus’un piyasaya sunduğu U Serisi, ince tasarımla yüksek performansı buluşturuyor. Yeni dizüstü modeller U31 ve U41, 1 inçten daha ince tasarımıyla taşınabilirlik konusunda iddialı bir konuma sahip. Gümüş ve siyah renk seçenekleriyle piyasaya sunulan U Serisi, Intel’in en son işlemci serileri ve ASUS’un Super Hybrid Engine teknolojisi ile geliyor.
Profesyonelleri hedefleyen U31 ve U41, enerji koruma teknolojileri sayesinde kullanıcısına 10 saatin üzerinde pil ömrü sunuyor. Asus’un SHE teknolojisi ise kullanıma göre anlık performans ihtiyacını gerektiği kadar karşılayarak pil ömrünün daha uzun olmasına yardımcı oluyor. NVIDIA Optimus teknolojisi dahili GeForce GT425M/GT415M ekran kartıyla GPU ile bütünleşik ekran kartı arasında ihtiyaca göre geçiş yaparken enerji tasarrufu yapılmış oluyor.
Önceki modellerin devamı niteliğinde U31 ve U41 modelleri yüksek performans için Intel Core i3/i5 işlemci serileri ile sunuluyor.
Bilgi için:
www.asus.com.tr
ETİKETLER : Sayı:798

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN