Ürün Teknoloji 23 TEMMUZ 2017 / 16:12

İndirim fırsatları Mobil Kart’ta

KobiKart ile esnaflara ve üye iş yerlerinden alışveriş yapanlara fırsatlar sunan Turkkom, son olarak KobiKart’ın yanına Mobil Kart’ı ekledi. Avantajlı alışveriş için Android veya iOS marketlerden Mobil Kart uygulamasını ücretsiz indirmek yeterli. Böylece üye iş yerlerinden yapılacak tüm alışverişlerde anında kasada indirimi kazanmak da mümkün. 
Uygulamayı indirdikten sonra adınızı, soyadınızı ve cep telefonu numaranızı yazarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Mobil Kart, tıpkı KobiKart gibi tüm üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde geçerli oluyor. Bu arada, Turkkom’un tüm Türkiye’de başlattığı Artı İndirim konseptine halen 50'nin üzerinde ilde birçok işyeri üye durumda.  
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN