Ürün Teknoloji 21 MAYIS 2017 / 15:20

İnternetin rotası elektrik prizi

Zyxel, yeni nesil evleri Gigabit ağ teknolojiyle buluşturmaya hazırlanıyor. AV1000 teknolojisi desteği ile elektrik hattı üzerinden 1000Mbps hıza kadar destek verebilen powerline adaptör PLA5256, kolay kurulumu ve kullanıcı dostu tasarımıyla evlerdeki elektrik prizlerinin daha verimli kullanılmasına imkan sunuyor. Ürün sayesinde evinizde bir noktadan diğer noktaya kablo çekmeye gerek kalmadan dizüstü bilgisayar ve IPTV uygulamaları evin her köşesinden internete kolaylıkla bağlanabiliyor. PLA5256 Kit mevcut elektrik altyapısını kullanarak kablo çekme derdine son vererek, üzerindeki gigabit portlar ile yüksek hızlı bağlantı imkanı sağlıyor. Ürünü bir prize takınca, evdeki elektrik şebekesini kullanıma hazır bir internet ağına dönüştürebilmek mümkün. PLA5256 üzerinde yer alan priz girişi sayesinde mevcut prizde yer de kaplanmıyor.
Zyxel PLA5256, tak çalıştır özelliğiyle özel bir konfigürasyona ihtiyaç duyulmadan tek bir hat üzerinden hem güç ünitesi hem powerline adaptör olarak işlev görebiliyor. İki ethernet portu ve ön tarafında yer alan priz girişi ile her PLA5256 adaptörü, ev kullanıcıları için oyun konsolu ya da set üstü kutusu arasında seçim yapma ihtiyacını ortadan kaldırıp, diğer elektrikli cihazın takılmasına izin vererek güçlü bağlantı imkanı veriyor.
 
ETİKETLER : 1123 Zyxel PLA5256

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN