Ürün Teknoloji 18 EYLÜL 2011 / 17:14

İnternette tam randıman

Bir ofiste birden fazla internet bağlantısı ve buna bağlı birçok farklı modem bulunuyorsa, bazı hatlar bomboş dururken diğerlerinin aşırı yük altında çalışması ihtimali her zaman vardır. Bu da internet için ödediğiniz faturaların boşa gitmesi anlamına geliyor. TP-Link’in yük dengeleme özelliğine sahip yeni yönlendirici serisi bu soruna çözüm buluyor. Farklı internet bağlantılarını tek bir cihazda toplayan ürün ailesi, verimliliği artırarak hızlı bir bağlantı sunuyor. Ürünler aynı zamanda hatları yedekli olarak kullanabildiğinden yükün dengeli olarak dağıtılması ve kesintilerin önüne geçilmesi mümkün oluyor. Serinin TL-R480T+ adlı modelinde iki adet WAN, üç adet de yerel ağ bağlantısı (LAN) portu bulunuyor. Yeni ürünler, ‘Port Mirror’ özelliği sayesinde 5651 sayılı yasanın internet kafeler ve ortak internet kullanım alanları için zorunlu tuttuğu IP kayıt işlemleri için de çözüm sunuyor.
TL-R480T+’da ayrıca;  güvenlik duvarı, IP ve MAC adreslerini filtreleme gibi standart güvenlik özellikleri, ağ performansı yönetimi, ebeveyn kontrolü ve çokluortam uygulamalar için yüksek performans sağlayan QoS motoru bulunuyor.
Bilgi için: www.tp-link.com.tr
ETİKETLER : Sayı:838

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN