Ürün Teknoloji 02 MART 2015 / 09:13

Intertech yeni binasının temelini attı

Intertech, önemli bir yatırıma imza atarak Türkiye’nin inovasyon merkezi Teknopark İstanbul’daki yeni binasının temelini attı.

 

Tüm Intertech birimlerinin aynı çatı altında toplanarak önemli bir sinerji yaratacağı yeni bina, Intertech’in kurulduğu günden bu yana odağına aldığı “inovasyon” vizyonu doğrultusunda, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunma, işlerine katma değer sağlama ve rekabet avantajı kazandırma ilkesi doğrultusunda önemli bir adım olarak öne çıkıyor.

Intertech’in yeni binasının temel atma töreni, 23 Şubat 2015 tarihinde Intertech Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ateş ve Genel Müdürü Ömer Uyar’ın ev sahipliğinde, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve Teknopark İstanbul Genel Müdürü Dr. İsmail Arı katılımıyla gerçekleştirildi.

Törende bir konuşma yapan Intertech Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ateş, iddialı işlere imza atan bir kurum olarak değişimi kendi içlerinde de yoğun şekilde yaşadıklarını vurguladı. Ateş, Intertech’in tüm birimlerini, inovasyon üssü Teknopark İstanbul’da tek çatı altında bir araya getirecek yeni binasının daha ileri teknoloji, ürün ve servisleri hayata geçirmek, müşterilere daha yüksek katma değer sağlamak üzere yeni bir motivasyon sağlayacağını belirtti.

Türkiye’nin en önemli inovasyon merkezlerinden kabul edilen, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve İstanbul Ticaret Odası ana ortaklığında kurulmuş Teknopark İstanbul’da temeli atılan bina, modern ofis ve sosyalleşme alanları, yeşil bina olma özelliği ve teknolojik altyapısıyla öne çıkıyor. Yüksek teknoloji barındıran eğitim ve toplantı salonlarının yanı sıra Canlı Demo Center ve Kullanıcı Deneyimi Geliştirme Odası gibi yenilikler de çalışanların hizmetine sunuluyor.
ETİKETLER : 1011

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics