Ürün Teknoloji 17 KASIM 2014 / 10:09

IP telefon üreticisi Yealink ürünleri Türkiye’de

Bircom, dünyanın ilk 3 IP telefon üreticisi arasında bulunan Yealink’in Türkiye ithalatçısı oldu. Bircom, 2001 yılından bu yana VoIP teknolojisine yön veren Yealink’in ürünlerinin ülkemizdeki satış ve servis hizmetlerini yürütecek.

Ürünleri 140’tan fazla ülkede kullanılan Yealink’in Ar-Ge’ye odaklandığını ve bu sayede yenilikçi ürünlere imza attığını belirten CEO David Chen, Bircom’un 40 yılı aşan deneyiminin yardımıyla Türkiye pazarında önemli başarılara imza atacaklarına inandıklarını söyledi. Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu ise, Yealink’in farklı büyüklükteki kurumların IP telefon ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğuna dikkat çekti.

Yealink ürünlerinin bugün 140’ı aşkın ülkede kullanıldığını hatırlatan CEO David Chen, “IP telefon pazarında ilk üç içinde yer alma başarımızın ardında, yenilikçiliğe olan adanmışlığımız bulunuyor. Çalışanlarımızın yarısından fazlasını mühendisler oluşturuyor. Bu da şirketimizin VoIP alanında Ar-Ge’ye verdiği önemi açıkça ortaya koyuyor. Önceliklerimiz kalite, fonksiyonellik, kullanım kolaylığı, müşteri desteği ve rekabetçi fiyatlandırma olarak sıralanıyor.  Bircom’un kurumsal iletişim çözümleri alanındaki deneyiminin de yardımıyla, bu önceliklerimizin getirdiği farklılıkları kullanarak, kısa süre içinde Türkiye pazarında da büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu, Yealink’in dünyanın önde gelen telekom servis sağlayıcıları ile iş ortaklığı bulunduğunu hatırlattı. Ürünlerin dünya çapındaki 80’den fazla firmayla uyumlu çalışma testinden başarıyla geçtiğini kaydeden Bircanoğlu, “Yealink ürünleri neredeyse tüm VoIP sistem ve platformlarının sertifikasyon ihtiyaçlarını karşılıyor. Yeni nesil IP telefonların günümüz iş hayatına tamamen uyumlu olması yönünde beklentiler arttı. Artık kolay ve memnuniyet verici kullanım zorunlu hale geldi. Farklı büyüklükteki kurumların IP telefon ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek geniş bir ürün yelpazesine sahip olması Yealink’i rakipleri arasında bir adım öne çıkarıyor. Yaşamı kolaylaştırmaya ve maliyetleri düşürmeye yönelik ayrıntılarla desteklenen Yealink IP telefonlarını Türkiye’ye ithal ederek pazara sunmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.
ETİKETLER : 996

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics