Ürün Teknoloji 17 ARALIK 2012 / 11:15

iPad için Yandex.Disk

Yandex, iPad için özel olarak geliştirdiği Yandex.Disk uygulamasını kullanıma sundu. Böylece iPad sahipleri, bulut tabanlı bir servis olan Yandex.Disk’in sağladığı kolaylıklardan yararlanabilecek. Uygulama ile iPad kullanıcıları, Disk’e istedikleri dosyaları yükleyebilecek ve paylaşıma açabilecek. Uygulama aracılığıyla Disk’e yüklenen tüm dosya ve klasörler, tablet bilgisayara erişim olmadığında bile web arayüzü veya diğer Disk uygulamaları üzerinden erişilebilir olacak.

Haziran 2012’de Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunulan Yandex.Disk’e bir web arayüzü üzerinden ve ayrıca Windows, OS X, iOS ve Android gibi farklı platformlar için geliştirilen uygulamalar aracılığıyla ulaşmak mümkün.
ETİKETLER : ipad web arayüzü yandex

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN