Ürün Teknoloji 30 ARALIK 2017 / 12:35

İş dünyası için bire bir çözüm sunan projeksiyon teknolojisi

Projeksiyon alanının tüm segmentlerine hitap eden Epson, iş hayatına yönelik görüntüleme teknolojileri ve çözümleri konusunda dünyanın öncü kuruluşları arasında yer alıyor. Epson Türkiye Video Görüntüleme Ürünleri Satış Yöneticisi Mustafa Akmaz, bu konudaki stratejileri ve öne çıkan çözümleri konusunda şu bilgileri verdi:
“İş dünyasına yönelik projeksiyon sistemlerinde, her kurumun ihtiyacına tam karşılığıyla çözüm sunan modellere sahibiz ve Epson olarak bizim kadar geniş bir ürün portföyüne sahip hiçbir marka yok diyebiliriz rahatlıkla. Konferans organizasyonları da iş dünyasının bir parçası, eğitim alanı da sektörün içinde. Sınır yok. KOBİ ve daha altı, 5 kişi istihdam eden bir ofis de bizim kullanıcımız. Eğitim kalitesini yüksek tutmak isteyen kurumlar akıllı tahta ve projeksiyon sistemiyle Epson EB-696Ui’yi tercih ediyor mesela. Ultra kısa mesafe teknolojisi sayesinde eğitim akışı hiç bölünmezken, ekran boyutu da 100 inç'e kadar çıkabiliyor. Parmakla dokunuşlu ve çift kalemli etkileşim, öğrencilerin bir mobil cihaz veya PC olmadan doğrudan yansıtılan görüntülerin üzerine yazarak veya çizerek derse katılmalarını kolaylaştırıyor. Model, EasyMP Multi-PC Projection yazılımı sayesinde 50 öğrenciye kadar erişim sunarak aynı anda içerik paylaşımı ve görüntülemeyle eğitim kalitesini farklı bir boyuta taşıyor. Bu model sadece tek bir örnek. Her sektöre ve ofise yönelik, iş dünyasının ihtiyacı olan her teknolojiyi kapsayan modellerimizle sahadayız.”

Ultra Mobil Projektör Epson EB-1795F
Akıllı, ultra mobil, Full HD 1080p gibi özelliklere sahip olan cihaz, hareket halindeki ofis kullanıcıları için, üstün görüntü kalitesini, kolay kurulumu ve gerçek taşınabilirliği birleştiriyor.

Dizüstü bilgisayar çantasına sığan ince tasarım
Sürekli hareket halinde olan ve farklı ofislerde sunum yapan yöneticiler için kusursuz olan bu ultra mobil projeksiyon; ultra incelik, hafif tasarım, olağanüstü görüntü kalitesi ve gelişmiş işlevselliğin başarılı birleşimini sunuyor.
Kendi kılıfıyla birlikte gelen Epson EB-1975F, standart bir dizüstü bilgisayar çantasına kolayca sığıyor.

Gerçek büyük ekran deneyimi ve olağanüstü görüntü kalitesi
Epson EB-1975F ile Full HD çözünürlükte 300 inç’e kadar ölçeklenebilir ekran boyutlarında sunum yapmak mümkün. Epson'un 3LCD teknolojisi sayesinde 3.200 lümenlik Eşit Düzeyde Yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO), mükemmel görüntü kalitesi ve etkileyici doğal renkler sunuyor. True Colours teknolojisi renkleri olması gerektiği gibi aslına uygun şekilde yeniden üretiyor. 10.000:1 kontrast oranıyla yansıtılan görüntüler çok canlı ve net.

Kolay kurulum
Otomatik dikey ve yatay trapezoid düzeltme ve ekran yerleşimi projeksiyonun hemen her yere kurulmasını kolaylaştırıyor. Kısa gösterim oranı büyük görüntüleri kısa mesafeden yansıtırken, tüm toplantı katılımcıları öndeki sıcak hava çıkışından rahatsız olmadan projeksiyonun arkasında oturabiliyor. Otomatik açılma özelliği sinyal girişi algıladığında projeksiyonu açıyor ve NFC, yerleşik Wi-Fi bağlantı yoluyla mobil cihazlara bağlanmasını kolaylaştırıyor.

Bağlantı ve esneklik
EB-1795F, standart olarak kablosuz bağlantı özelliğine sahip. Bu da kullanıcılara daha fazla özgürlük ve esneklik sağlıyor. NFC, iProjection uygulamasıyla projeksiyonun Android akıllı telefonlara veya tabletlere bağlanmasını kolaylaştırıyor ve görüntüyü kablosuz olarak yansıtıyor. MHL desteği, mobil aygıtlardan yüksek kaliteli video ve ses içeriklerinin gösterilmesini basitleştirirken, ayrıca hepsini aynı anda şarj ediyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics