Ürün Teknoloji 08 OCAK 2017 / 11:25

İş sürekliliği için proaktif koruma

Fujitsu; Avrupa, Ortadoğu, Hindistan ve Afrika'da (EMEIA) yeni bir siber güvenlik çalışmasına imza atarak, küresel entegre güvenlik çözümüyle, işletmelerin yeni siber saldırılara karşı direncini artırmalarına yardımcı oluyor. Bu kapsamda Fujitsu; müşterilerine siber saldırılara karşı erken uyarı, savunma ve koruma sağlayacak küresel önceliklerini belirleyerek, EMEIA bölgesinde ek küresel güvenlik hizmetleri sunacak. Şirket, herhangi bir çevrimiçi tehdit veya saldırıdan kurtulmaya yardımcı olmak adına sürekli müşteri gözetimini sağlayarak, müşteri varlıklarını korumayı ve iş sürekliliğini hedefliyor. Fujitsu Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEIA ile Amerika Bölgesi Başkanı Duncan Tait, "Gelişmiş siber güvenlik işimiz, müşterilerimizin iş sürekliliğini sürdürebilmelerini sağlamak için ne gerekiyorsa yapmaya odaklı” bilgisini verdi.
Fujitsu; halen İngiltere, Almanya, Finlandiya ve İspanya'daki Güvenlik Operasyon Merkezlerinden (SOC) yönetilen güvenlik hizmetleri sunarken, EMEIA bölgesinde yer alan küresel siber güvenlik alanlarındaki ürün yelpazesini genişletiyor. Böylece şirket, sadece Japonya'da olan daha geniş güvenlik çözümleri yelpazesini EMEIA pazarına da sunmayı, İngiltere ve Almanya'daki SOC'lerini İleri Siber Tehdit Merkezleri haline getirmeyi hedefliyor. Öte yandan, Fujitsu bu adımı ile SURIENT markası altında EMEIA bölgesinde piyasaya sürülen fiziksel veri merkezi güvenlik çözümleri ürün yelpazesini de genişletiyor.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN