Ürün Teknoloji 23 TEMMUZ 2017 / 16:19

İş yüklerinde dengeli dağılım esas

Hitachi Data Systems (HDS), büyük ölçekli şirketlere dijital dönüşümde destek verirken, genel buluta kıyasla önemli maliyet tasarrufu sağlayan Hitachi Content Platform (HCP) portföyünde de güncellemeler yaptı. HDS’nin bütünleşik portföyü, bulut ekonomisi sayesinde kârlılığı ve üretkenliği artırma imkanı sağlarken, analitik sayesinde yeni fırsatları beraberinde getiriyor, güvenliği, erişilebilirliği ve veri korumasını artırarak riskleri de azaltıyor. Hitachi Data Systems Türkiye Genel Müdürü Cem Fındıkoğlu, “Hitachi Content Platform; müşterilerimizin içerik merkezli mevcut uygulamalarını, yeni bulut ihtiyaçlarını ve iş yüklerini desteklemek için gereken ekosistemi sunuyor” dedi. 
HCP; yeni sürümünde küme başına kullanılabilir depolama alanında yüzde 400 artış, 10TB sürücüler sayesinde yüzde 67 daha fazla depolama düğümü kapasitesi, düğüm başına yüzde 55 daha fazla nesne kapasitesi ve basitleştirilmiş bir yazılım lisansı sunuyor. Portföy dahilinde, yazılım tanımlı nesne depolama için Hitachi Content Platform; dosya senkronizasyonu, paylaşımı ve veri koruma özellikleri için HCP Anywhere; esnek ölçekli bir bulut dosya geçidi olan Hitachi Data Ingestor (HDI) ve veriden hızlı biçimde içgörüler elde etmeyi sağlayan Hitachi Content Intelligence bulunuyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN