Ürün Teknoloji 16 TEMMUZ 2017 / 11:52

İşlevsel özellikler bir arada

Canon’un kapsamlı ofis teknolojisi portföyünün en yeni cihazı imageRUNNER C3025i, kullanıcıların belge iş akışlarını başından sonuna kadar yönetebilmelerini sağlayan Canon’un ödüllü teknolojisine sahip. Baskı sürecinin her safhasında verimlilik ve üretkenliğe odaklanan cihaz, küçük ofis ortamlarının optimize edilmesini sağlayan birçok yeni özelliğe sahip. Canon’un çok fonksiyonlu yazıcılarının A3 renkli segmentinin yeni üyesi olan imageRUNNER C3025i, ilk yatırım maliyetinde avantajlı çözümler sunuyor. Yeni model, aylık baskı hacmi 2 bin 500 sayfa civarında olan son kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlandı.
Kolay kullanımlı ve sezgisel 5 inçlik dokunmatik ekran, kullanıcıların cihazı anında çalıştırmalarını sağlayarak ofis verimliliğini arttıran kompakt cihaz, dakikada 25 sayfalık siyah beyaz ve renkli baskı hızı ile V2 renkli görüntüleme teknolojisini buluşturuyor. Üçü bir arada opsiyonel sonlandırıcı, yani zımbalama, istek üzerine zımbalama ve ECO zımbalama işlevleri de var. imageRUNNER C3025i, tarama işlevinin daha yoğun ortamlarda kullanımı için standart olarak çeviren otomatik belge besleyici (RADF) yapısına da sahip. 
Tablet, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon gibi birçok kişisel cihazla uyumlu olan cihazda, kullanıcılar cihaza bağlanır bağlanmaz, Canon’un PRINT Business Uygulaması, AirPrint, Mopria ve Google Yazdırma platformu gibi teknolojiler kullanarak mobil iş akışlarını çalıştırabiliyor. imageRUNNER C3025i, dijital belge paylaşımında zaman tasarrufu sağlarken, MF Scan Utility ile tarama iş akışlarını iyileştiriyor, kullanıcıların makinenin aranabilir PDF gibi belgeleri yaratma, onları bir e-postaya iliştirme ve belirlenmiş hedeflere doğrudan tarama gibi özelliklerinden yararlanmasına imkan sağlıyor. imageRUNNER C3025i, desteklediği toner yönetimi ve tanılama gibi özellikler ile makinenin kesintisiz çalışabilmesini sağlıyor.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics