Ürün Teknoloji 20 AĞUSTOS 2016 / 11:40

Jabra’nın yeni kulaklığı Halo Smart Türkiye’de

Dünyanın önde gelen kulaklık üreticilerinden Jabra, yeni kulaklığı Jabra Halo Smart’ı Türkiye’de satışa sundu. Moda, teknoloji ve özel yaşam trendleri önde tutularak tasarlanan Jabra’nın yeni kulaklığı kullanıcılara telefon görüşmeleri ve müzik arasında hızlı ve kolay bir geçiş sağlıyor. Mikrofonu rüzgar sesini karşı tarafa iletmeyen kulaklık aynı zamanda Siri ve Google Now’a tek tuşla erişim  ve titreşimli arama bildirimi gibi gelişmiş özellikler sunuyor.
Halo Smart, 17 saate kadar telefonla görüşme, 15 saate kadar da müzik dinleme süreleri vaat ediyor. 
Jabra’nın yeni kulaklığını bu ayın sonundan itibaren MediaMarkt, Vatan Bilgisayar, Teknosa ve Turkcell bayilerinde satışa sunulacak. Kulaklığın fiyatı ise 297 TL olacak.
ETİKETLER : Jabra Halo Smart 1085
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN