Ürün Teknoloji 24 HAZİRAN 2011 / 10:32

Kablolara ihtiyacınız yok

Müzik dinlemek aynı zamanda özgür olmak demek. Öyleyse müzik dinlerken neden kablolarla uğraşasınız? AKG’nin 830BT modeli, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde kulaklarınızı müzikçalarınızdan ayırıyor. Bluetooth teknolojisini kullanan kulaklık aynı teknolojiye sahip tüm ürünlerle beraber kullanılabiliyor. iPod, iPhone ve diğer taşınabilir bluetooth cihazlarla tamamen uyumlu. Tüm Bluetooth profillerini tanıyan cihaz, ses ayarını yapmak ve parça atlamak gibi tüm kontrolleri de kendi üzerinden yapabilmenize olanak tanıyor. Hatta eşleştirdiğiniz cihaz bir cep telefonu ise gelen çağrılara da doğrudan kulaklığınız üzerinden cevap verebiliyorsunuz. Yani telefonunuzu çantanıza atıp varlığını bile unutabilirsiniz. 830BT 3D-Axis2 katlama özelliğine sahip. Bu özellik kulaklığı çok verimli bir şekilde katlayabilmenizi ve yer kaplamadan çantasında muhafaza edebilmenizi sağlıyor.
Bu katlama şekli sayesinde çanta da küçük boyutlara sahip olduğundan taşınabilirlik bir kat daha artıyor. Uzun çalışma süresi bu tip kablosuz ürünler için çok önemli. 830BT tam şarj edildikten sonra 10 saat kullanılabiliyor. Bu süre uzun yolculuklarda bile kulaklığı kulağınızdan çıkarmanızı engelliyor. AKG 830BT’nin son kullanıcı fiyatı 294 dolar.
Bilgi için: www.sfrkd.com
ETİKETLER : Sayı:827
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN