Ürün Teknoloji 28 KASIM 2010 / 18:00

Kablosuz donanımlı fotoğraf makinesi


Samsung’un yeni fotoğraf makinesi ST80, markanın Wi-Fi donanımlı sayısal fotoğraf makinesi serisinin son üyesi oldu. Wi-Fi ve AllShare (DNLA) bağlantı özellikleriyle fotoğraf ve video paylaşımını kolaylaştıran fotoğraf makinesi, 3x optik zoom ve geniş 3.0 inç dokunmatik ekrana sahip. ‘Akıllı kırpma’ özelliği bulunan ST80, bu sayede kullanıcılara herhangi bir açıdan ya da eğimle çekilmiş fotoğrafları kırpma ve tekrar eski düzgün haline getirme olanağı sunuyor. Yeni model, Samsung’un akıllı otomatik çekim sahne tanıma teknolojisi sayesinde, kullanıcının çekim yaptığı o andaki ortamı otomatik olarak algılayarak en iyi sonuçları almasını sağlayan ayarları yapıyor.
14.2 megapiksel çözünürlüğe ve HD kalitesinde video kayıt yapabilme özelliğine sahip olan ürün, saniyede 30 kare ile yüksek kaliteli 720p HD video kaydı yapıyor. Ayrıca ST80’de kullanılan H.264 formatı, MJPEG video formatına göre fazladan 3 milyon defaya varan yeniden kayıt olanağı sağlıyor.
Bilgi için:
www.samsung.com
ETİKETLER : Sayı:797
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN