Ürün Teknoloji 20 AĞUSTOS 2016 / 12:34

Kağıt kapasitesi ve diğer özellikleri ile göz kamaştıran beşli

Canon, yeni nesil çok işlevli yazıcıları imageRUNNER ADVANCE C5500 Serisi’ni tanıttı. Yeni cihazlardaki 6 bin 350 adetlik kağıt kapasitesi, kağıt yenileme işlemleri sırasında kaybedilen zamanı en aza indiriyor. Canon’un beş seçenekten oluşan renkli A3 çok işlevli cihazları imageRUNNER ADVANCE C5535, imageRUNNER ADVANCE C5535i, imageRUNNER ADVANCE C5540i, imageRUNNER ADVANCE C5550i ve imageRUNNER ADVANCE C5560i. Akıllı belge iş akışları ile kurumsal verimliliği artıran seri, daha ileri düzeyde baskı yönetimi ve kullanım kolaylığı kapasitesi sunmak için yeni bir imageRUNNER ADVANCE ortak platformu ile Avrupa'da 1 Eylül itibarıyla yerini alacak. 
Yeni cihazlar; her kullanıcının ve iş biriminin ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilen, geniş ve hassas bir renkli dokunmatik ekranla sezgisel kullanıcı deneyimi sunuyor. Universal Login Manager yazılımı, kullanıcı tabanlı kimlik doğrulaması ile toplam çıktı görünürlüğü sağlıyor. Bu şekilde belge üretim sürecindeki toplam maliyetin kayda değer ölçüde azaltılmasına yardımcı oluyor. uniFLOW ile çıktı yönetimi ve akıllı tarama çözümleriyle entegre olarak daha fazla kontrol imkanı sunuyor.
Hızlı tarama kapasitesi ile kağıt bazlı veriler kolayca yakalanabildiği gibi, cihazlar belgeleri tarayıp Arama Yapılabilir PDF, Microsoft® Word ve Microsoft® PowerPoint dosyalarına dönüştürebiliyor. 150’ye kadar orijinal belgeyi tutabilen tek geçişli çift taraflı döküman besleyici, belge yoğunluğu yüksek işletmeler için sorunsuz dijitalleştirme işlemi sağlıyor. 6 bin 350 sayfalık kağıt kapasitesi, kağıt yenileme işlemleri sırasında kaybedilen zamanı en aza indirirken, durum bildirimleri ile cihaz performansı her zaman izlenebiliyor. Yeni imageRUNNER ADVANCE’in akıllı, uyarlanabilir teknolojisi, yazılımı her zaman güncel tutuyor. Canon’un cihaz yönetimi araçları, cihaz filosunun tamamında merkezileştirilmiş denetim sunuyor ve tüm cihazların güncellenmesini, pasif ünitelerin uzaktan kapatılmasını, ölçüm okumalarının alınmasını, adres defteri ve yazıcı sürücülerinin tüm filoda ve uzaktan yönetilebilmesini sağlıyor. Canon’un Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS - Managed Print Services) ile birlikte çalışan bu yönetim sistemi, baskı altyapısı ve bu altyapıyla bağlantılı iş süreçlerinin sürekli optimize edilmesi sayesinde tasarruf da sağlıyor.
 
 
ETİKETLER : Canon 1085

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics