Ürün Teknoloji 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Karizmatik dizüstüler piyasada

Exper, dizüstü PC ürün ailesinin en çok tercih edilen modeli Karizma’ya, Intel’in yeni Core işlemcilerini destekleyen 2 model daha ekledi. Exper’in yeni Karizma
serisi, 15.6 inç büyüklüğündeki WXGA ekrana, 1 GB’lık ATI Radeon HD5470 ekran kartına, Intel Core i5 ya da i3 işlemci seçeneğine, 8 GB’a kadar artırılabilen DD3 RAM desteğine sahip.
Hem eğlence hem de iş amaçlı kullanımı adresleyen yeni seri, yüksek tanımlı video içeriğini sorunsuz oynatabiliyor. Ayrıca HDMI çıkışı ile LCD, plazma ve LED televizyonlara bağlantı olanağı sunuyor.
Windows 7 işletim sistemiyle gelen yeni Karizmalar, güçlü hoparlörü, harici ses çıkışı, dahili 1.3 megapiksel kamera, mikrofon gibi son dönemin olmazsa olmaz tüm bileşenlerini üzerinde barındırıyor. Yeni nesil Karizmalar WiMax, WLAN, Bluetooth gibi pek çok kablosuz bağlantı desteği de sunuyor.
Bilgi için:
www.exper.com.tr
ETİKETLER : Sayı:781

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN