Ürün Teknoloji 04 KASIM 2012 / 17:13

Kendi fotoğrafını çekmenin en kolay yolu

Samsung’un yeni çift ekranlı modeli 2View DV300F, önyüzünde bulunan 1.5 inç LCD ekranı ile kullanıcıların kendi fotoğraflarını çekmelerine olanak sağlıyor. Yalnız çıkılan tatillerde ya da gezilerde fotoğraf çekmekte büyük kolaylık sağlayan DV300F, WiFi bağlantısı sayesinde fotoğrafların anında Facebook veya YouTube’a yüklenebilmesinin de önünü açıyor
DV300F sayısal fotoğraf makinesi bünyesinde barındırdığı çok sayıda çekim özelliği ve yaratıcı fotoğrafları kolaylaştıran eğlenceli fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Samsung DualView 300F çift LCD ekranlı fotoğraf makinesi Sihirli Çerçeve fonksiyonu aracılığıyla fotoğrafseverlerin çektikleri sayısal fotoğraflarında kullanabilecekleri 12 eğlenceli arka plan seçeneği sunarken poster kalitesinde yüksek baskı olanağı ve kolay paylaşım olanakları sunuyor. Samsung DV300F resim içinde resim özelliği sayesinde kullanıcıların bir fotoğrafın içerisinde farklı bir fotoğraflı izleyebilmelerine olanak tanıyor.
Samsung DV300F sahipleri sayısal fotoğrafları video kliplerle bir araya getirerek sosyal paylaşım sitelerine kolaylıkla yükleyebiliyorlar. Cihazın Split Shot fonksiyonu ise üç farklı görüntünün bir araya getirilerek artistik görseller elde edilmesini sağlıyor. Samsung DV300F sayısal fotoğraf makinesinin farklı eğlenceli fonksiyonları ile değişik görüntüler kolaylıkla elde edilebiliyor. Son olarak Samsung DV300F fotoğraf makinesinde bulunan yeni Hareketli Fotoğraf özelliği fotoğrafseverlerin adeta Hollywood filmlerindeki gibi zamanı dondurarak nesnelerin çevresinde dönebilme ve hareket ederek dramatik etkiler kazandırma olanağı sunuyor. Fotoğrafçılar Samsung DV300F ile çektikleri artistik sayısal fotoğraf ve video görüntülerini sosyal ağlarda sevdikleri ve arkadaşları ile paylaşabiliyorlar.

Bir bakışta Samsung DV300F

Nedir: Çift ekranlı sayısal fotoğraf makinesi.
Artıları: WiFi, arka plan seçenekleri ve split shot.
Eksileri: Bataryası ürün için çok zayıf kalmış. Gün aşırı şarj etmek gerekiyor.
Fiyatı: Yurtdışında yaklaşık 190 dolara satışa sunuldu.
ETİKETLER : Sayı:894

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics