Ürün Teknoloji 15 KASIM 2015 / 12:55

Kendi iOS ve Android uygulamanızı kolayca hazırlayın

Mobil uygulamalar günlük hayatta olduğu kadar iş dünyasında da etkin birer araç haline geldi ve mobil uygulama geliştirmek, işletmelerin kullanıcı ağlarını genişletmeleri ve sadık müşteriler edinebilmeleri için en etkili yöntemlerden biri oldu.
Kodlama bilmeyi gerektirmeden mobil uygulama oluşturmayı sağlayan platformlardan biri olan GoodBarber aracılığıyla; iPhone, iPad, ve Android için uygulamalar oluşturabilir ve şehir, ülke, dil, cihaz gibi filtreleme seçenekleriyle hedef kitlenize daha çabuk ulaşabilirsiniz. GoodBarber Pazarlama Başkan Yardımcısı Jerome Granados “Kullanıcılarımıza kitleleriyle daha akıllıca etkileşime geçebilmeleri için güçlü araçlar sunmak istedik” diyor.
Hem iOS hem de Android uygulamalarını uygun fiyatlara oluşturmanızı sağlayan GoodBarber, bu özelliğiyle rakiplerinden ayrılarak kurumsal veya bireysel tüm içerik üreticilerine özel uygulama yaratma ve bu uygulamaları App Store veya Google Play’de yayınlama şansı tanıyor. Üstelik isterseniz bayilik de alabiliyor ve oluşturduğunuz bu uygulamalardan kazanç sağlayabiliyorsunuz.
100’den fazla şablon seçeneği ve içeriğe olduğu kadar görselliğe de verdiği önemle, geliştirdiğiniz uygulamaların mobil pazarlama ajansları tarafından tasarlananlardan farksız olmasını sağlıyor.
ETİKETLER : 1046

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics