Ürün Teknoloji 25 ŞUBAT 2017 / 22:00

Kesintisiz ve limitsiz yüksek hızlı internet

Tooway markası altında her yıl yenilenen ve güncellenen özellikleriyle internet ürün paketi sunan Eutelsat, 2017 için makul bir fiyata yüksek hızlı kesintisiz ve limitsiz internet erişimi arayan bireysel ve kurumsal müşteriler için Tooway Open'ı Türkiye pazarına sunuyor. Fiyatları 55 TL’den başlayan ve 5’den 30 Mbps’e kadar hız seçenekleri olan Tooway Open ürün ailesinde internet kotası bitse bile, aboneler internet hizmet kullanımına devam edebiliyor. Kurulumu kolay Tooway Open ürün ailesi şu ürünlerden oluşuyor:
Tooway Open 5: İnterneti ara sıra kullanımlar için uygun bir çözüm.
Tooway Open 10: Kullanıcılar sorunsuz ve hızlı biçimde sosyal ağlara bağlanabilecek, fotoğraflar paylaşabilecek, internet üzerinden müzik dinleyip, VoIP ile sesli görüşmeler yapabilecek.
Tooway Open 15: Tüm ailenin kullanımı için uygun fiyatta internet sunuluyor. 
Tooway Open 20: Çeşitli cihazları bağlayın, video izleyin, dosyaları hızlı indirin ve yükleyin. 
Tooway Open Max: Kurumsal kullanıcılar için tasarlanan, optimal bulut kullanımı için hızlı indirme/yükleme sunan Open Max ile "sürekli internet ve e-posta" avantajlarından yararlanmak mümkün. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN