Ürün Teknoloji 22 NİSAN 2012 / 14:07

Kişisel televizyon hizmeti: TVPlus

Turkcell yeni kişisel televizyon platformu TVPlus’ı duyurdu. Geçtiğimiz hafta Turkcell Genel Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılan TVPlus ile Turkcell’liler bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerinde 42’den fazla kanalı izleyebilecek, istediği programı istediği an başa sarabilecek, kaçırdığı ya da yeniden izlemek istediği dizilerin tekrarını istediği an istediği yerde takip edebilecek. 2 TL’den başlayan fiyatlarla en popüler, en güncel filmleri HD kalitesinde kiralanabilirken; sosyal TV  özelliği sayesinde izlediğini, yorumlarını arkadaşlarıyla anında paylaşacak. Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri, televizyondan çok daha fazlasını sunan Turkcell TVPlus’ın Başlangıç Paketini 1 Haziran’a kadar ücretsiz kullanabilecek.

42’den fazla televizyon kanalı
42’den fazla televizyon kanalı sunan TVPlus, Türkiye’nin en popüler dizilerinin eski bölümlerinden oluşan dizi arşivine de sahip. 200’den fazla film içeren Sinema Paketi ile sinemaseverlerin keyfine keyif katan TVPlus, Kirala İzle seçeneği sayesinde hiçbir pakete üye olmaya gerek olmadan 2 TL’den başlayan fiyatlarla en güncel filmlere DVD’si çıktığı anda ulaşma imkanı da sunuyor. Turkcell’liler bu filmleri dublajlı ya da altyazılı orijinal dilinde 48 saat boyunca cebinden, bilgisayarından, tabletinden istediği kadar izleyebiliyor.
Sosyal medya ile bağlantılı TV
TVPlus kullanıcılarını ayrıcalıklı kılan bir başka özellik de Sosyal TV, Facebook ve Twitter hesaplarını kullanarak cepten, tabletten ya da bilgisayardan film ya da televizyon izlerken aynı ekran üzerinden yorumlarını ya da izlediği yayın bilgisini paylaşabiliyor, arkadaşlarının ne izlediğini görebiliyor, canlı Twitter akışı üzerinden o anda izlediği program ile ilgili sosyal medyada yapılan tüm yorumlara ulaşabiliyor, o an en çok neyin izlendiğinden anlık olarak haberdar olabiliyor. Turkcell’liler sadece cep ve tabletlerden izlenebilen LigTV paketi ile de  Süper Final heyecanına Turkcell 3G kalitesiyle ayda 14.90 TL’ye ortak olabiliyor.

TVPlus’ı nasıl izleyeceksiniz?

Turkcell TVPlus servisinden tüm Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri yararlanabiliyor. Turkcell müşterileri TVPlus’a telefon numaraları ve Süper Şifre’leriyle, Turkcell Superonline müşterileri ise müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapabiliyor. www.turkcelltvplus.com adresinden TVPlus paketlerini satın almak ve izlemeye başlamak mümkün. iPhone ve iPad kullanıcıları, App Store’dan, Android cihaz kullanıcıları ise Turkcell’in mobil uygulama dükkânı T-Market’ten TVPlus uygulamasını indirebiliyor, uygulama içinden istediği pakete abone olabiliyor.
ETİKETLER : Sayı:868

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics